Menü Kapat

Tigra Elektrik Makina Otomasyon, kurulduğu 1994 yılından beri sadece kaliteyi ve güvenirliliği hedefleyen bir firmadır. Ülkemiz ve dışarısında farklı projeleri üretmek üzere 2000 yılında otomasyon ve mühendislik alanında faaliyetlerini artırmıştır.

Uluslararası alanda başarıyı hedefleyen Tigra Elektrik Makine Otomasyon, otomasyon ve makina imalatı alanında donanımlı altyapısı ve bilgi birikimiyle CNC ROUTER sektöründe sağlam bir yol izlemektedir. Projelerimizde farklı çizgileri yakalamak ve özgün yapıtlar ortaya çıkarmak firmamızın en öncelikli hedeflerindendir.

Otomasyon ve Makina imalatı sektöründe sahip olduğumuz uzman deneyimle nitelikli çalışmalar ortaya koyarak ulusal ve uluslararası çalışmalarda ahşap işleme, mermer işleme, ve mühendislik alanlarında hizmet veren bir firmayız.

Firmamızın sahip olduğu vizyonda her zaman profesyonel teknik ekibiyle işini en iyi şekilde takip etmeyi bilmiştir. Mühendislik alanında yeterli donanıma sahip ekiplerimiz alanında kaliteyi, doğruluğu ve güveni ön planda tutmaktadır.

Sürekli gelişim gösteren firmamız farklı bir yaşamı sunmak için sizlere hizmet etmeye devam edecek olup, yaptığımız yenilikleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır.

error: Content is protected !!